Web Tasarım

Web Tasarım

Bir web sayfası sizi, firmanızı veya vermiş olduğunuz hizmeti en iyi şekilde yansıtması gerekmektedir. Kullanıcılar sitede en çok ne arayacak? Kullanıcılar web sayfanızda aradığına en kolay nasıl ulaşır? Yapılacak olan web sayfası bu sorulara cevep veren ve 7'den 70'e her yaşa hitap eden bir web sayfası ve kullanıcıların kullandığı tüm cihazlara uyumlu (Mobil Uyumlu Web Sitesi) olmalıdır.


YÖNETİM PANELLİ (CMS)

Müşterilerinizde veya hedef kitlenizle sürekli etkileşim halinde olabilmeniz için web sitenizide sürekli güncel tutmanız gerekmektedir. Bizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için akıllı WEB SİTESİ YÖNETİMİ PANELİ (CMS) sistemleri sağlamaktayız.


PEKİ YÖNETİM PANELİ NEDİR?

Sizler için hazırlamış olduğumuz yönetim panelleri ile web sitenizdeki içerikleri, blog yazılarınızı, iletişim bilgilerinizi, reklam görsellerinizi ve daha bir çok bölümü istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra sitenizin SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) ayarlarınızı kolay bir şekilde yaparak arama sonuçlarında üst sıralarda olabilirsiniz.


Ek olarak CMS (Yönetim Paneli)'nin sizler için sağlamış olduğu bazı kolaylıklar;

 • CRM

  Müşterilerinizi, potansiyel müşterilerinizi daha rahat bir şekilde tüm verileriyle takip edebilirsiniz.

 • SMS Entegrasyonu

  Müşterilerinize/Ziyaretçilerinize kampanya veya bilgilendirme gibi otomatik mesajlarınızı sisteme tanımlayarak belirlediğiniz zamanda sms atmasını sağlayabilirsiniz.

 • Sosyal Medya Entegrasyonları

  Yönetim paneli üzerinden sosyal medya entegrasyonu sayesinde gönderi paylaşımlarınızı yapabilir, paylaşımları takip edebilir ve daha kolay bir şekilde yönetimini yapabilirsiniz.

 • Online Formlar

  Sipariş/Talep/Teklif formları gibi verilerin müşterileriniz/ziyaretçileriniz tarafından doldurulup dijital ve anlık olarak size ulaştırılması


Web Tasarım referanslarımıza ulaşmak için tıklayınız.


Web Tasarım